СТАТТІ
Марія Захарченко, топ-грумер України

Мені приємно помічати, що власники тварин стали приділяти більше уваги догляду за своїми тваринами, та зокрема, гігієні вух. Також важливо, щоб власник умів самостійно проводити основні гігієнічні процедури, так як щотижня звертатися до грумера або ветеринарного лікаря немає необхідності.

Іван Стойков, Юлій Синявський, Марія Сотніченко, Яна Шабанова, Іван Панченко

Здорові вуха собак і котів – це результат правильного та регулярного догляду за ними. Важливо, щоб власники тварин це розуміли та при виборі засобу зверталися за рекомендаціями до ветеринарного фахівця або грумера.

К. Медведєв, кандидат ветеринарних наук, голова Українського ветеринарного дерматологічного суспільства

Для власників домашніх тварин, перш за все, собак і кішок, питання здоров’я їх вихованців завжди мали та мають першочергове значення.

Е. Кириченко, М. Захарченко, М. Ткаченко

Чистка вух – це обов'язкова гігієнічна процедура, яку роблять грумери за допомогою спеціальних засобів. Зокрема, власники собак і котів часто не надають значення необхідності регулярного догляду за вухами в домашніх умовах.

Головний грумер салону краси для тварин «Мій Улюбленець», лікар ветеринарної клініки «Мірра-Вет» Е. В. Кічілюк.

Чистка вух часто входить в загальну процедуру грумінгу, особливо, коли власник не приділяє їм достатньої уваги. Важливо самостійно це робити правильно та навчити клієнтів стежити за гігієною вух своїх тварин.

Марія Захарченко, власник мережі салонів для тварин MaryGroom, засновник школи грумінгу MaryGroom.

На сторінках журналу було багато сказано про вуха собак. Але не варто забувати, що до грумера призводять і котів.

Ірина Єфімченка, лікар ветеринарної медицини, ветеринарний представник Корпорації «Артеріум»)

Сьогодні практично в кожній родині є домашня тварина. І ми з вами прекрасно розуміємо, що це не просто кумедні іграшки, з якими можна лише грати, не приділяючи їм багато уваги, а справжні члени родини, про яких необхідно піклуватися та доглядати за ними.

Аурікап очищає, доглядає та захищає
ЯК ПРОМИВАТИ

ВУХО
Ветеринарний лікар Стойков Іван Іванович при хірургічному втручанні промиває вухо собаці в наркозі за допомогою Аурікапа