АУРІКАП

Опис:

Прозора рідина від жовтуватого до жовто-коричневого кольору з приємним специфічним запахом з нотою базиліку.

Склад:

100 мл препарату містять діючі речовини:

– пропіленгліколь – 40 г,

– настойка нагідки – 11,42 мл,

– олія базиліку – 0,028 г.

Допоміжні речовини: кремофор EL, вода очищена.

Фармакологічні властивості:

ATC-vet класифікаційний код: QV03A. Усі інші ветеринарні препарати, які виявляють терапевтичний ефект. Фармакологічний ефект зумовлений дією активнодіючих складників препарату. Пропіленгліколь розчиняє вушну сірку і бруд, що сприяє ефективному догляду за зовнішнім слуховим проходом. Фармакологічні властивості настойки нагідок зумовлені наявністю в ній біологічно активних сполук: каротиноїдів, флавоноїдів і сапонінів, які стимулюють репаративні процеси, нормалізують структуру шкіри, підвищують її резистентність, зволоженість, еластичність, мають протизапальну дію. Ефірна олія базиліку пом’якшує і тонізує слизову оболонку вушного каналу, сприяє загально тонізуючому ефекту і нормалізації кровопостачання.

Застосування:

Препарат застосовують як антисептичний засіб для очищення слухових проходів собак і котів при надмірному виділенні сірки, наявності бруду, що сприяє ефективному догляду, профілактиці запальних процесів у вухах.

Дозування:

Повністю заповнити слуховий канал препаратом Аурікап за допомогою шприца з носиком. Необхідна кількість розчину розраховується для кожної тварини індивідуально. Для котів та дрібних собак рекомендовано вводити по 1-3 мл в кожне вухо, для середніх собак по 3-5 мл, для великих – 5-10 мл. Потім промасажувати від основи вуха до його верхньої частини для рівномірного розподілу розчину. При цьому рідина витісняє бруд та вимиває його на поверхню вуха. Інтенсивність масажу залежить від чутливості тварини. Від залишків рідини і вушної сірки з нижніх ділянок слухового каналу тварина може позбутися самостійно, струшуючи головою. За необхідності процедуру слід повторити. Наприкінці чистки промокнути внутрішню поверхню вушної раковини ватним диском. Спрей-насадка використовується як додатковий інструмент, якщо після чистки вух за інструкцією залишилися забруднення на зовнішній поверхні вушної раковини.

Частоту застосування визначають індивідуально.

При лікуванні вух можливе застосування Аурікапу перед кожним введенням лікарського засобу. Для гігієнічного догляду за вухами тварини застосовують препарат 1 раз на 7-10 діб.

Протипоказання:

Даних немає.

Застереження:

Не використовувати загострені палички, що призведе до травмування вуха і виникнення запального процесу. При травмуванні тварини та/або ШПОЙТОМ З НОСИКОМА.

Зберігання:

В оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Термін придатності препарату – 2 роки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Власник реєстраційного посвідчення та виробник готового продукту:

ПАТ “Галичфарм”

м. Львів, вул. Опришківська, 6/8, 79024, Україна.”

Купити